Siltumnīca Titan Elite (3.0m platums)
Garantija pircējam
 • 10 gadu garantija polikarbonātam.
 • Siltumnīcai 3 gadu garantija.
 • -71,00 €
 • Out-of-Stock

Siltumnīca Titan Elite (3.0m platums)

Garantija pircējam
 • 10 gadu garantija polikarbonātam.
 • 3 metų garantija šiltnamiui.
Pieejamība: noliktavā
Produkta atsauce: SOD48044
Platums: 3.0m
Rāmis: 20x40 caurule
Konstrukcijas tips: Metināti (daļēji samontēti)
Veidlapa: Izliekts
Pārklājuma stiprinājums: Ar tērauda sloksnēm
Cinkotas tērauda jostiņas ar izstiepšanas mehānismu

Izmērs:
Platums 3,0 m.
Augstums 2,10 m.
Garums 4,0 m vai pēc izvēles
Rāmis: cinkota caurule 20 × 40 mm, gali metināti.
Arkas: 0,67 m attālumā viens no otra, ciets.
Pārklājums: 4 mm vai 6 mm. Stiprina ar cinkotām sloksnēm.
Īpašs pamats.

589,00 €
660,00 €
Out-of-Stock


Skatoties uz mūsu ieteikumiem, ražojamais Titan elite pārspēj visas citas siltumnīcas ar kvalitāti un izturību, kas, iespējams, ir spēcīgākā siltumnīca Latvijā. Ja jūs nopirksiet šo siltumnīcu, Jums noteikti neradīsies pretenzijas. Ļoti populāra starp iedzīvotājiem Klaipēdas reģionā, jo tā iztur lielu vēju.

Konstrukcija

Titan Elite siltumnīcas rāmis ir izgatavots no 20×40 mm caurules, kas ir kvalitatīvi cinkota ne tikai no ārpuses, bet arī no iekšpuses. Šī siltumnīca jau ir uzreiz aprīkota ar 90 mm cinkota tērauda pamatuPārklājums ir piestiprināts ar tērauda jostiņām, kas tur to daudz stingrāk nekā jebkura skrūve. Lai polikarbonāts paliktu tīrībā un nesazāļotu ilgu laiku, pārklājuma malu aizzstiprināšanai pievienojam augstas kvalitātes alumīnija, difūzo jostu. Priekšējā un aizmugurējā konstrukcijas daļas nāk jau pilnībā sametinātas. Arkas ir cietas, būvētas 0,67 m attālumā. Durvis ar ventilācijas atverēm abos siltumnīcas galos.

Pārklājums

Siltumnīca ir aprīkota ar 4 vai 6 mm kanālu polikarbonāta pārklājumu. Pārklājums tiek ražots, izmantojot SABIC (Saūda Arābija) un COVESTRO (Vācija) izejvielas. Itālijas uzņēmuma OMIPA spa iekārtas, tiek izmantotas ražošanai. Visam mūsu piedāvājamam polikarbonātam ir UV aizsardzība. Pārklājumam tiek piedāvāta 10 gadu garantija.

Netieciet apmānīti, bieži gadās, ka ļoti zemu cenu pārdevēji, noklusē par nekvalitatīvu pārklājumu un pārdod siltumnīcas ar sliktas kvalitātes pārklājumu, kas ir jāmaina 1-2 gadu laikā. Gribot to nomainīt uz kvalitatīvu, var samaksāt arī līdz 50 % no siltumnīcas cenas.

Instalācija

Titan Elite uzcelšana ir nesarežģīta. Tā kā priekšējā un aizmugurējā daļa atnāk jau sametinātas, un loki būvēti starp šīm daļām ir vienkārši, siltumnīca tiek uzcelta īsā laikā. Pārklājums nostiprināts ar tērauda jostiņām, tāpēc nevajadzēs daudz skrūvēt. Pamata savākšana arī nav sarežģita, jo detaļas ir salocītas tā, lai atbilstu vajadzīgajiem savienojumiem. Komplektā nāk plaša savākšanas instrukcija.

Visas mūsu pārdodamās siltumnīcas, par papildus samaksu, var salikt arī mūsu piedāvātie meistari. Salikšanas dēļ, varat jautāt pa telefonu.

Piegāde

Siltumnīcu Jums piegādāsim tikai pa 40€! Kā arī pērkot siltumnīcu, visu pārējo nopirkto preču piegāde arī iekļauta šajā cenā.

 

Visas siltumnīcas mēs vedam ar savu transportu, tāpēc piegādes laiku var sarunāt. Pirms vedot siltumnīcu, vienmēr piezvanam un pajautājam par piegādes laiku.

Konstrukcijas tips: Metināti (daļēji samontēti)
Veidlapa: Izliekts
Izmērs: Platums: 3 m, augstums: 2,1 m, garums: 4, 6, 8, +2.. m
Pārklājuma stiprinājums: Ar tērauda sloksnēm
Cinkotas tērauda jostiņas ar izstiepšanas mehānismu
Celtniecība: 20×40 mm no abām pusēm cinkota caurule
Danga: 4 vai 6 mm
Pārklājuma griešana: Pārklājums tiek piegādāts loksnēs, kuru izmērs ir 2,1 × 6 m, vienu lapu ir nepieciešams sagriezt galos, pārējās ir pārklātas uz augšu.
Caurumi skrūvēm: Visi caurumi ir gatavi, urbšana nav nepieciešama
Zemējums: Aprīkota ar cinkota tērauda pamatu, pamatam ir kājas, lai noturētu uz zemes (pa 3 gabaliem galos, sānos ik pēc 2m), kājas 50cm garas.
Rokturi un slēdzenes: Komplektā rokturīši no ārpuses un iekšpuses
Atstarpes arkas: 0,67 m
Polikarbonāta savienošana: Pievienojieties, atstājot lapas viena virs otras
Durvis un ventilācijas atveres: Durvis ir priekšā un aizmugurē, durvju augšā ir gaisa atveres. Jumta logi jāiegādājas atsevišķi.
Difūzijas lentes un polikarbonāta apdares profili: Komplektā nepieciešamais daudzums
Metāls: 1 mm cinkots abās pusēs
Iepakojums: Konstrukcijas priekša, gals, loki, sasieti viens ar otru (garums 3 m, augstums 2 m, platums 0,15 m), polikarbonāts, kas savīts ruļļos (garums 2,1 m, diametrs ~0,8 m), kaste ar skrūvēm un citām stiprinājuma detaļām, pamats.
Instrukcija: Tur ir
Montāžas grūtības (no 1 līdz 10 grūti): 3

Reviews

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Maksājumu metodes
 • Siltumnicucentrs.lv SwedBank
 • Siltumnicucentrs.lv Seb
 • Siltumnicucentrs.lv Luminor
 • Siltumnicucentrs.lv Citadele
 • Siltumnicucentrs.lv Revolute
 • Siltumnicucentrs.lv PayPal
 • Siltumnicucentrs.lv MasterCard
 • Siltumnicucentrs.lv Visa
 • Siltumnicucentrs.lv Bankas Bankas
  pārskaitījums
 • Siltumnicucentrs.lv Nauda Nauda