Privātuma politika

Vispārīgi noteikumi

Šajos konfidencialitātes noteikumos ir izklāstīti pamatprincipi un procedūras, kā rīkoties ar Personas datiem, ko Pircēji sniedz Mājas lapā.

Mēs apstrādājam mājas lapā iesniegto klientu personas datus saskaņā ar šiem nosacījumiem, Lietuvas Republikas Personas datu tiesiskās aizsardzības likuma prasībām, citiem Lietuvas Republikas tiesību aktiem, kas regulē šo datu apstrādi un aizsardzību.

Mērķi

Mēs novērtējam mūsu klientu privātumu un drošību. Mēs apkopojam un izmantojam jūsu personas datus (vārdu, adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi un citu e-veikala reģistrācijas veidlapā norādīto informāciju):

- preču un / vai pakalpojumu pasūtījumu apstrāde.

Privātai informācijai mēs ņemam vērā visu informāciju, ko klienti sniedz reģistrācijas veidlapā, e-pasta saturu ar vaicājumiem utt. Mēs izmantojam informāciju, ko mēs saņemam par šādu darbību: lai atbildētu uz jūsu jautājumiem, attīstītu pakalpojumus un komunikāciju ar jums. Lai sniegtu Jums augstākas kvalitātes pakalpojumus, mēs nosūtām ziņas ar informāciju par preču pasūtīšanu un nosūtīšanu, kā arī informāciju un reklāmas ziņojumus ar klienta piekrišanu.

Privāto informāciju var izpaust tikai tādos gadījumos, kad to prasa Lietuvas Republikas tiesību akti.

Personas datu nosūtīšana trešām personām

Visa informācija par mūsu reģistrētajiem apmeklētājiem un pircējiem nekādā gadījumā netiek nodota trešajām personām un ir pilnīgi konfidenciāla.

Privāto informāciju var izpaust tikai tādos gadījumos, kad to prasa Lietuvas Republikas tiesību akti.

Personas datu iesniegšana un atjaunināšana

Lai varētu efektīvi un precīzi izpildīt savus pasūtījumus, mums ir jāiegūst visprecīzākie dati no jums. Tāpēc e-pasts Veikalā norādītajās reģistrācijas veidlapās ir jāprecizē precīzi dati par sevi un pēc izmaiņām tie jāatjaunina.

Trešo pušu tīmekļa vietnes

Mēs neesam atbildīgi par jūsu personas datu apstrādi, izmantojot trešo pušu tīmekļa vietnes. Mēs neesam atbildīgi par trešo pušu tīmekļa vietņu konfidencialitātes noteikumiem un darbībām, pat ja piekļūstat tiem, izmantojot mūsu e-pastu. veikalu saites vai caur šīm vietnēm piekļūstat e-pastam veikals.

Mēs iesakām iepazīties ar katra neizmantotās tīmekļa vietnes konfidencialitātes nosacījumiem.

Personas datu drošība

Personas datus apstrādā ar drošiem līdzekļiem, kas aizsargā šos datus pret nelikumīgu iznīcināšanu, izpaušanu vai citu nelikumīgu darbību.

Ne jūsu personas dati, t. y. Mēs varam izmantot datus, kas saistīti ar precēm, kuras esat iegādājies statistikas vajadzībām. Šāda statistikas datu vākšana neļaus identificēt jūsu identitāti tieši vai netieši. Mēs paturam tiesības nodot statistiku trešai personai.

Paziņojumi

Mēs pieņemam visus paziņojumus un / vai prasības saistībā ar jūsu personas datu apstrādi pa e-pastu info@sodenis.lt, mēs nosūtīsim atbildi pa e-pastu.

Piekrišana

Iesniedzot savus datus www.sodenis.lt veikalā, jūs piekrītat, ka tie tiks apstrādāti saskaņā ar šiem noteikumiem.

Mainīgie apstākļi

Mums ir tiesības daļēji vai pilnībā mainīt šos noteikumus, paziņojot par to www.sodenis.lt. Ja izmantojat mūsu e-pastu Pēc izmaiņu veikšanas veikals nozīmē, ka jūs piekrītat tiem.

Datu kontroliera informācija

MB Sodenis

Uzņēmuma kods 301232645

biroja adrese - Birutės g. 3, Šiauliai LT-76234, Lietuva

Nobeiguma noteikumi

Šos privātuma noteikumus reglamentē Lietuvas Republikas likumi.

Visas domstarpības par šo noteikumu izpildi tiek risinātas sarunu ceļā. Domstarpību gadījumā domstarpības atrisina Lietuvas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

Strīda vieta Šauļos.

Maksājumu metodes
 • Siltumnicucentrs.lv SwedBank
 • Siltumnicucentrs.lv Seb
 • Siltumnicucentrs.lv Luminor
 • Siltumnicucentrs.lv Citadele
 • Siltumnicucentrs.lv Revolute
 • Siltumnicucentrs.lv PayPal
 • Siltumnicucentrs.lv MasterCard
 • Siltumnicucentrs.lv Visa
 • Siltumnicucentrs.lv Bankas Bankas
  pārskaitījums
 • Siltumnicucentrs.lv Nauda Nauda