Siltumnīca Agronom Eko

Izmērs:
Platums 3,0 m.
Augstums 2,0 m.
Garums 4,0 m. vai pēc izvēles
Rāmis: cinkota caurule 20 × 20 mm, gali metināti.
Arkas: 0,67 m attālumā viens no otra, ciets.
Pārklājums: 4 mm vai 6 mm pašvītņojošs.

259,00 €
309,00 €
Piegādes termiņš: 2–14 d.d
  • -50,00 €
  • Jauns

Siltumnīca Agronom Eko

Piegādes termiņš: 2–14 d.d
Pieejamība: noliktavā

Izmērs:
Platums 3,0 m.
Augstums 2,0 m.
Garums 4,0 m. vai pēc izvēles
Rāmis: cinkota caurule 20 × 20 mm, gali metināti.
Arkas: 0,67 m attālumā viens no otra, ciets.
Pārklājums: 4 mm vai 6 mm pašvītņojošs.

Izvēlieties garumu
Izvēlieties polikarbonāta pārklājuma biezumu
259,00 €
309,00 €
259,00 €
309,00 €

Lieliska iespēja tiem, kas meklē lētu, ātri savācamu un mūsu klimatam pietiekami spēcīgu siltumnīcu. Lai gan siltumnīca ir vislētākā tai klāt nāk augstas kvalitātes, augsta blīvuma (0.67kg/m2 vai 1.2kg/m2) pārklājums, kas kalpos daudzus gadus. Kāpēc lēti? Vienkāršāki rokturi, lētāki iepakojuma materiāli, vieglāka konstrukcija. Kā arī mēs iesakām iegādāties difūzo lentu polikarbonāta aizsardzībai pret zaļošanu.

Konstrukcija

Agronom Eco siltumnīcas rāmis ir izgatavots no cinkotas 20×20 mm kvadrātveida caurules.  Siltumnīcai ir durvis abos siltumnīcas galos, durvis ir aprīkotas ar gaisa ventilatoriem ventilācijai. Šai siltumnīcai pamats nav nepieciešams, jo tai komplektācijā ir kājas, kuras to lieliski nostiprina uz zemes. Siltumnīcas priekšējā un aizmugurējā daļa ierodas jau metinātas, loki ir vienkārši un būvēti attālumā 0,67 m.  Der universāls jumts.

Pārklājums

Siltumnīcas komplektācijā ietilpst 4 mm vai 6 mm kanālu polikarbonāta pārklājums. Pārklājums tiek ražots, izmantojot SABIC (Saūda Arābija) un COVESTRO (Vācija) izejvielas. Ražošanai tiek izmantotas Itālijas uzņēmuma OMIPA spa iekārtas. Viss mūsu pārdotais polikarbonāts ir ar UV aizsardzību. Pārklājumam tiek dota 10 gadu garantija.

Netieciet apmānīti, bieži gadās, ka ļoti zemu cenu pārdevēji, noklusē par nekvalitatīvu pārklājumu un pārdod siltumnīcas ar sliktas kvalitātes pārklājumu, kas ir jāmaina 1-2 gadu laikā. Gribot to nomainīt uz kvalitatīvu, var samaksāt arī līdz 50 % no siltumnīcas cenas.

Instalācija

Agronom Eco siltumnīcas uzstādīšana ir ļoti vienkārša. Tā kā priekšējās un aizmugurējās daļas ierodas jau metinātas, un loki būvēti starp šīm daļām ir vienkārši, siltumnīca ir uzceļama ļoti īsā laikā. Pārklājums ir piestiprināts ar pašvītņojošām skrūvēm. Siltumnīca pati apstājas uz komplektā nākošam kājām, kuras nonāk zemē. Komplektā ir iekļautas detalizētas montāžas instrukcijas.

Visas mūsu pārdodamās siltumnīcas, par papildus samaksu, var salikt arī mūsu piedāvātie meistari. Salikšanas dēļ, varat jautāt pa telefonu.

Piegāde

Siltumnīcu Jums piegādāsim tikai pa 20€! Kā arī pērkot siltumnīcu, visu pārējo nopirkto preču piegāde arī iekļauta šajā cenā.

 

Visas siltumnīcas mēs vedam ar savu transportu, tāpēc piegādes laiku var sarunāt. Pirms vedot siltumnīcu, vienmēr piezvanam un pajautājam par piegādes laiku.

Izmērs Platums - 3 m, augstums - 2 m, garums - 4, 6, 8, +2 .. m
Konstrukcija 20 × 20 mm noapaļota caurule abās pusēs
Pārklājums 4 vai 6 mm
Pārklājuma stiprinājums Pašvītnējošās skrūves ar gumijas starpiem
Pārklājuma griešana Pārklājums tiek piegādāts loksnēs, kuru izmērs ir 2,1 × 6 m, vienu lapu ir nepieciešams sagriezt galiem, ar pārējām tiek pārklāta augša.
Caurumi skrūvēm Visi caurumi ir gatavi konstrukcijas un pārklājuma uzstādīšanai
Piestriprināšana pie zemes Ir kājas stiprināšanai pie zemes, var uzbūvēt arī uz pamata
Rokturi un slēdzenes Ietver durvju un ventilācijas slēdzenes
Atstarpes starp arkām 0,67 m
Polikarbonāta savienošana Savienojas liekot lapas viena uz otras
Durvis un ventilācijas atveres Komplektā priekšējās un aizmugurējās durvis, gaisa atveres durvju augšdaļā.
Difūzijas josta un polikarbonāta pabeigšanas profili Nav, nopērkams atsevišķi
Metāls 0,7 mm, cinkots no abām pusēm
Skrūves Cinkotas
Āķi Ir
Iepakojums Konstrukcijas priekšpuse un aizmugure, loki, savstarpēji savienoti (garums 3 m, augstums 2 m, platums 0,15 m), polikarbonāts sarullēts rullī (garums 2,1 m, diametrs ~ 0,8 m), kaste ar skrūvēm un citām stiprinājuma detaļām
Instrukcija Ir
Izgatavošanas valsts Baltkrievija
Ražotājs Microsistem
Konstrukcijas grūtība no 1 (viegli) līdz 10(grūti) 2

No customer reviews for the moment.

 
Maksājumu metodes
  • Bankas
    pārskaitījums
  • Nauda