Siltumnīca Prostor (4.03m platums)
Garantija pircējam
 • 10 gadu garantija polikarbonātam.
 • Siltumnīcai 3 gadu garantija.
 • -120,00 €

Siltumnīca Prostor (4.03m platums)

Garantija pircējam
 • 10 gadu garantija polikarbonātam.
 • 3 metų garantija šiltnamiui.
Pieejamība: noliktavā
Produkta atsauce: SOD48144
Platums: 4.0m
Rāmis: 20x40 caurule
Konstrukcijas tips: Samontēts
Veidlapa: Izliekts
Pārklājuma stiprinājums: Pašvītņojošās skrūves ar gumijas blīvējumiem

Izmērs:
Platums 4,03 m.
Augstums 2,7 m.
Garums 4, 6, 8, 10,… m.
Rāmis: cinkota caurule 20 × 40 mm, dubultas arkas, sistēma KRAB.
Loki: 2 m attālumā, dubultā, savienoti divās daļās.
Pārklājums: 4 mm vai 6 mm, pašvītņojošs.

Izvēlieties garumu
Pārklājums
999,00 €
1 119,00 €

PROSTOR siltumnīcas – moderna, uzticama un ērta. Siltumnīcas struktūra ir ļoti spēcīga, arkas ir izgatavotas no dubultcinotas caurules 20×40 mm., savstarpēji savienoti ar kvadrātveida caurulēm 20×40 mm. ar KRAB elementiem, kas palielina atbalsta polkarbonāta platību. Dubultās arkas konstrukcija iztur smagu slodzi ( 240 kg/m2 ), kas nozīmē, ka siltumnīca kalpos jums ilgu laiku. Komplektā būs montāžas instrukcijas, visas nepieciešamās skrūves, pašvītņgriezes, rokturi un KRAB elementi. Šai siltumnīcai ir vajadzīgs pamats.

Dizains

 

Siltumnīca PROSTOR - moderna, uzticīga un ērta. Siltumnīcas konstrukcija ir ļoti stingra, arkas tiek gatavotas dubultā no cinkotas caurules 20x40 mm, starpā saistītas ar kvadrātveida caurulēm 20x40 mm. Ar KRAB elementiem, pateicoties kuriem, palielinās atbalsta platība polikarbonātam. Konstrukcija no dubultām arkām notur lielu svaru (240 kg/m2), tas nozīmē, ka siltumnīca Jums kalpos ilgu laiku. Komplektā būs savākšanas instrukcija, visas nepieciešamās skrūves, pašvītnejošās skrūves, rokturīši un KRAB elementi. Šai siltumnīcai ir nepieciešams pamats.

Konstrukcija

Prostor siltumnīcas rāmis ir izgatavots no cinkotas 20×40 mm kvadrātveida caurules. Siltumnīcai ir dubultas, ļoti platas durvis abos siltumnīcas galos, platums pat 2,6 m. Durvis ir aprīkotas ar gaisa ventilatoriem, kopā ir 4. gaisa atveres, ir pieejami arī papildus sānu gaisa atveres. Pārklājums ir piestiprināts ar pašvītnejošān skrūvēm. Siltumnīcas loki sastāv no divām daļām, kas savienotas vidū.

Šai siltumnīcas nav fiksācija zemē. Ja jums nav jūsu pamats un neplānojat to taisīt, šo siltumnīcu var komplektēt kopā ar cinkotu profilu, 10 cm augstu, pamatu, kam ir masīvas kājas, lai noturētu uz zemes.

Pārklājums

Siltumnīca ir aprīkota ar 4 vai 6 mm kanālu polikarbonāta pārklājumu. Pārklājums tiek ražots, izmantojot SABIC (Saūda Arābija) un COVESTRO (Vācija) izejvielas. Itālijas uzņēmuma OMIPA spa iekārtas, tiek izmantotas ražošanai. Visam mūsu piedāvājamam polikarbonātam ir UV aizsardzība. Pārklājumam tiek piedāvāta 10 gadu garantija.

Vairāk informācijas atradīsiet - Polikarbonāts

Netieciet apmānīti, bieži gadās, ka ļoti zemu cenu pārdevēji, noklusē par nekvalitatīvu pārklājumu un pārdod siltumnīcas ar sliktas kvalitātes pārklājumu, kas ir jāmaina 1-2 gadu laikā. Gribot to nomainīt uz kvalitatīvu, var samaksāt arī līdz 50 % no siltumnīcas cenas.

Instalācija

Siltumnīcu Prostor samontēt ir viegli, lielākā daļa detaļu jau ir  sametinātas, loki savienojas no divām daļām, savienošana vidū. Tiek dota visa salikšanas instrukcija.

Visas mūsu pārdodamās siltumnīcas, par papildus samaksu, var salikt arī mūsu piedāvātie meistari. Salikšanas dēļ, varat jautāt pa telefonu.

Piegāde

Siltumnīcu Jums piegādāsim tikai pa 20€! Kā arī pērkot siltumnīcu, visu pārējo nopirkto preču piegāde arī iekļauta šajā cenā.

 

Visas siltumnīcas mēs vedam ar savu transportu, tāpēc piegādes laiku var sarunāt. Pirms vedot siltumnīcu, vienmēr piezvanam un pajautājam par piegādes laiku.

Konstrukcijas tips: Samontēts
Veidlapa: Izliekts
Izmērs: Platums: 4.03 m, augstums: 2.7 m, garums: 4, 6, 8, +2.. m
Pārklājuma stiprinājums: Pašvītņojošās skrūves ar gumijas blīvējumiem
Celtniecība: 20×40 mm no abām pusēm metināta caurule, dubultās arkas, KRAB sistēma
Danga: 4 vai 6 mm
Pārklājuma griešana: Pārklājums tiek piegādāts loksnēs, kuru izmērs ir 2,1×6 m, daļu polikarbonāta jāsagriež atkarībā no izmēriem
Caurumi skrūvēm: Visi caurumi ir gatavi, urbšana nav nepieciešama
Zemējums: Nav. Ir nepieciešams sagatavot pamatu vai iegādāties ar pamatu
Rokturi un slēdzenes: Metāla rokturi un metāla aizbīdņi
Atstarpes arkas: 2 m, ar KRAB
Polikarbonāta savienošana: Pievienojieties, atstājot lapas viena virs otras
Durvis un ventilācijas atveres: Komplektā divrindu durvis priekšā un aizmugurē, durvju augšā gaisa atveres. Jumta logi jāiegādājas atsevišķi.
Difūzijas lentes un polikarbonāta apdares profili: Nav, nopērkams atsevišķi
Metāls: 1 mm cinkots abās pusēs
Skrūves: Cinkots
Iepakojums: Konstrukcijas daļas atsevišķos iepakojumos, polikarbonāts savīts ruļļos (garums 2,1 m, diametrs ~ 1 m), kaste ar skrūvēm un citiem stiprinājumiem
Instrukcija: Tur ir
Montāžas grūtības (no 1 līdz 10 grūti): 4

Jums arī varētu patikt

Reviews

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Maksājumu metodes
 • Siltumnicucentrs.lv SwedBank
 • Siltumnicucentrs.lv Seb
 • Siltumnicucentrs.lv Luminor
 • Siltumnicucentrs.lv Citadele
 • Siltumnicucentrs.lv Revolute
 • Siltumnicucentrs.lv PayPal
 • Siltumnicucentrs.lv MasterCard
 • Siltumnicucentrs.lv Visa
 • Siltumnicucentrs.lv Bankas Bankas
  pārskaitījums
 • Siltumnicucentrs.lv Nauda Nauda