Siltumnīca Prestige Plius (3.0m platums)
Garantija pircējam
 • 10 gadu garantija polikarbonātam.
 • Siltumnīcai 3 gadu garantija.
 • -60,00 €

Siltumnīca Prestige Plius (3.0m platums)

Garantija pircējam
 • 10 gadu garantija polikarbonātam.
 • 3 metų garantija šiltnamiui.
Pieejamība: noliktavā
Produkta atsauce: SOD47744
Platums: 3.0m
Rāmis: 20x30 caurule
Konstrukcijas tips: Metināti (daļēji samontēti)
Veidlapa: Izliekts
Pārklājuma stiprinājums: Pašvītņojošās skrūves ar gumijas blīvējumiem

Izmērs:
Platums 3,0 m.
Augstums 2.10m.
Garums 4,0 m vai pēc izvēles
Rāmis: cinkota caurule 20 × 30 mm, gali metināti, īpašs pamats.
Arkas: 0,67 m attālumā viens no otra, ciets.
Pārklājums: 4mm vai 6mm. Piestiprināts ar skrūvēm.

Izvēlieties garumu
Pārklājums
509,00 €
569,00 €

Izcila siltumnīca!  Skatoties uz tehniskajiem parametriem, apsteidz daudzas citas. Šai siltumnīcai ir pamats, tāpēc tā ir augstāka, ļoti stabila un izturīga. Prestige Plus ir ideāli piemērota tiem, kas domā uzstādīt siltumnīcu paši - jūs to izdarīsiet bez piepūles.

Ļoti vienkārša konstrukcija, kvalitātīvs polikarbonāts 4 mm vai 6 mm, pateicoties pamatiam šai siltumnīcai ir ļoti laba sasaiste ar zemi, tāpēc tas to nenopūtīs arī stiprākais vējš.

Ar šo siltumnīcu mēs iesakām iegādāties difūzo jostu, augu piesiešanas troses, jumta logus, taciņu, laistīšanas sistēmu un daudz ko citu.

Konstrukcija

Prestige siltumnīcas rāmis ir izgatavots no cinkotas 20×30 mm četrstūrainas caurules. Siltumnīcai ir durvis abos siltumnīcas galos, durvis ir aprīkotas ar gaisa ventilatoriem ventilācijai. Priekšējā un aizmugurējā siltumnīcas daļas ierodas jau sametinātas, arkas ir stingras un ir būvētas 0,67m attālumā. Tā tiek būvēta uz stingra, tinkota tērauda pamata, kurš paaugstina siltumnīcu, dod stabilitāti un ciešāk pietur pie zemes.

Pārklājums

Siltumnīca ir aprīkota ar 4 mm vai 6 mm kanālu polikarbonāta pārklājumu. Pārklājums tiek ražots, izmantojot SABIC (Saūda Arābija) un COVESTRO (Vācija) izejvielas. Itālijas uzņēmums OMIPA spa iekārtas tiek izmantotas ražošanai. Viss polikarbonāta mēs pārdodam ir UV aizsardzību. Pārklājums ir pārklāts ar ražotāja 10 m garantiju.

Neļaujiet sevi apmānīt, bieži atdzist, ļoti zemu cenu pārdevēji, klusums par noteikto pārklājumu un pārdot siltumnīcas ar sliktas kvalitātes pārklājumu, kas ir jāaizstāj gaitā 1-2 m. Var būt jāmaksā arī līdz 50 % no siltumnīcas efektu izraisošās cenas, lai tās nomainītos uz augstas kvalitātes pārklājumu.

Pārklājums

Siltumnīca ir aprīkota ar 4 vai 6 mm kanālu polikarbonāta pārklājumu. Pārklājums tiek ražots, izmantojot SABIC (Saūda Arābija) un COVESTRO (Vācija) izejvielas. Itālijas uzņēmuma OMIPA spa iekārtas, tiek izmantotas ražošanai. Visam mūsu piedāvājamam polikarbonātam ir UV aizsardzība. Pārklājumam tiek piedāvāta 10 gadu garantija.

Netieciet apmānīti, bieži gadās, ka ļoti zemu cenu pārdevēji, noklusē par nekvalitatīvu pārklājumu un pārdod siltumnīcas ar sliktas kvalitātes pārklājumu, kas ir jāmaina 1-2 gadu laikā. Gribot to nomainīt uz kvalitatīvu, var samaksāt arī līdz 50 % no siltumnīcas cenas.

Instalācija

Prestige kā arī citu siltumnīcu uzcelšana ir nesarežģīta. Tā kā priekšējā un aizmugurējā daļa atnāk jau sametinātas, un loki būvēti starp šīm daļām ir vienkārši, siltumnīca tiek uzcelta īsā laikā. Uz pamata liekāma siltumnīca saliekama ātrāk nekā parasti. Pārklājums nostiprinās ar pašvītnejošām skrūvēm. Komplektā nāk plaša savākšanas instrukcija.

Visas mūsu pārdodamās siltumnīcas, par papildus samaksu, var salikt arī mūsu piedāvātie meistari. Salikšanas dēļ, varat jautāt pa telefonu.

Piegāde

Siltumnīcu Jums piegādāsim tikai pa 40€! Kā arī pērkot siltumnīcu, visu pārējo nopirkto preču piegāde arī iekļauta šajā cenā.

 

Visas siltumnīcas mēs vedam ar savu transportu, tāpēc piegādes laiku var sarunāt. Pirms vedot siltumnīcu, vienmēr piezvanam un pajautājam par piegādes laiku.

Konstrukcijas tips: Metināti (daļēji samontēti)
Veidlapa: Izliekts
Izmērs: Platums: 3 m, augstums: 2,1 m, garums: 4, 6, 8, +2.. m
Pārklājuma stiprinājums: Pašvītņojošās skrūves ar gumijas blīvējumiem
Celtniecība: 20×30 mm caurule, cinkota no abām pusēm
Danga: 4 vai 6 mm
Pārklājuma griešana: Pārklājums tiek piegādāts loksnēs, kuru izmērs ir 2,1 × 6 m, vienu lapu ir nepieciešams sagriezt galos, pārējās ir pārklātas uz augšu.
Caurumi skrūvēm: Visi caurumi ir gatavi, urbšana nav nepieciešama
Zemējums: Aprīkota ar cinkota tērauda pamatu, pamatam ir kājas, lai noturētu uz zemes (pa 3 gabaliem galos, sānos ik pēc 2m), kājas 50cm garas.
Rokturi un slēdzenes: Komplektā rokturīši no ārpuses un iekšpuses
Atstarpes arkas: 0,67 m
Polikarbonāta savienošana: Pievienojieties, atstājot lapas viena virs otras
Durvis un ventilācijas atveres: Durvis ir priekšā un aizmugurē, durvju augšā ir gaisa atveres. Jumta logi jāiegādājas atsevišķi.
Difūzijas lentes un polikarbonāta apdares profili: Nav, nopērkams atsevišķi
Metāls: 1 mm cinkots abās pusēs
Skrūves: Cinkots
Āķi: Tur ir
Iepakojums: Konstrukcijas priekša, gals, loki, sasieti viens ar otru (garums 3 m, augstums 2 m, platums 0,15 m), polikarbonāts, kas savīts ruļļos (garums 2,1 m, diametrs ~0,8 m), kaste ar skrūvēm un citām stiprinājuma detaļām, pamats.
Instrukcija: Tur ir
Montāžas grūtības (no 1 līdz 10 grūti): 3

Reviews

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Maksājumu metodes
 • Siltumnicucentrs.lv SwedBank
 • Siltumnicucentrs.lv Seb
 • Siltumnicucentrs.lv Luminor
 • Siltumnicucentrs.lv Citadele
 • Siltumnicucentrs.lv Revolute
 • Siltumnicucentrs.lv PayPal
 • Siltumnicucentrs.lv MasterCard
 • Siltumnicucentrs.lv Visa
 • Siltumnicucentrs.lv Bankas Bankas
  pārskaitījums
 • Siltumnicucentrs.lv Nauda Nauda