Siltumnīca Botanik Tulpė

Izmērs:
Platums 3,08 m.
Augstums 2 m. vai 2,10 m.
Garums 4,04; 6,04; 8.04; + 2… m.
Rāmis: cinkota caurule 20 × 40 mm, gali metināti, KRAB sistēma.
Arkas: 1,0 m attālumā viens no otra, cietas.
Pārklājums: bīdāms 4 mm.
Īpašs pamats.

519,00 €
599,00 €
Piegādes termiņš: 2–14 d.d
  • -80,00 €
  • Jauns

Siltumnīca Botanik Tulpė

Piegādes termiņš: 2–14 d.d
Pieejamība: noliktavā
Platums: 3.08m
Rāmis: 20x40 caurule
Konstrukcijas tips: Metināti (daļēji samontēti)
Veidlapa: Izliekts
Pārklājuma stiprinājums: Bīdāms pārklājums

Izmērs:
Platums 3,08 m.
Augstums 2 m. vai 2,10 m.
Garums 4,04; 6,04; 8.04; + 2… m.
Rāmis: cinkota caurule 20 × 40 mm, gali metināti, KRAB sistēma.
Arkas: 1,0 m attālumā viens no otra, cietas.
Pārklājums: bīdāms 4 mm.
Īpašs pamats.

Izvēlieties garumu
Pamati
519,00 €
599,00 €
519,00 €
599,00 €

Šai siltumnīcai ir pilnībā atvērāms jumts un atverāmās sānu sienas, kas dod maksimālu komfortu un vairākas priekšrocības.

Maksimāls komforts lietotājam.

Atveriet jumtu vai sienas, un, strādājot siltumnīcā, jūs nesakarsiet, bīdāmās konstrukcijas ir viegli bīdāmas ar vienu roku. Atverot sienas būs ērti piekļūt augiem, ravēt vai papildināt melno zemi. Kāpēc laistīt, kad līst lietus? Vienkārši, atvērtiet jumtu. Ziemā sniegs nesalauzīs jumtu, jo tas būs atvērts, un turklāt zeme neizžūs.

Komforts augiem.

Šī sistēma nodrošina pilnīgu ventilāciju, bīdāms jumts un sienas ļauj viegli piekļūt bitēm sakarā ar apputeksnēšanu, un laistīšana ar lietu ir ļoti piemērota augiem. Ziemā noderīgi minerāli krīt ar sniegu, atvērtais jumts ziemā ļauj dziļāk sasaldēt zemi, kurā iet bojā kaitēkļi.

Konstrukcija

Botanik Tulip siltumnīcas rāmis ir izgatavots no cinkotas 20×20 mm kvadrātveida caurules, tiek izmantota sistēmā KRAB, kas padara siltumnīcu ļoti iztūrīgu. Caurule ir cinkota karstā veidā no iekšpuses un no ārpuses. Siltumnīcai ir durvis abos siltumnīcas galos, durvis ir aprīkotas ar gaisa ventilatoriem ventilācijai. Siltumnīcas priekšējā un aizmugurējā daļas  ierodas jau sametinātas, loki ir vienkārši un ir būvēti attālumā 1 m. Šī siltumnīca var būt aprīkota ar 90mm cinkota tērauda pamatiem. Komplektam pievieno difūzo sloksni, lai aiztaisītu pārklājumu malas.

Pārklājums

Siltumnīca ir aprīkota ar 4 mm kanālu polikarbonāta pārklājumu. Pārklājums tiek ražots, izmantojot SABIC (Saūda Arābija) un COVESTRO (Vācija) izejvielas. Itālijas uzņēmuma OMIPA spa iekārtas, tiek izmantotas ražošanai. Visam mūsu piedāvājamam polikarbonātam ir UV aizsardzība. Pārklājumam tiek piedāvāta 10 gadu garantija.

Netieciet apmānīti, bieži gadās, ka ļoti zemu cenu pārdevēji, noklusē par nekvalitatīvu pārklājumu un pārdod siltumnīcas ar sliktas kvalitātes pārklājumu, kas ir jāmaina 1-2 gadu laikā. Gribot to nomainīt uz kvalitatīvu, var samaksāt arī līdz 50 % no siltumnīcas cenas.

Instalācija

Botanik grupas siltumnīcu uzstādīšana ir ļoti vienkārša, tās var uzstādīt ikkatrs. Tā kā priekšējā un aizmugurējā daļa ierodas jau metinātas, un loki ir būvēti starp šīm daļām ir vienkārši, siltumnīcu var uzcelt pa pusdienu. Pārklājums ir piestiprināts ar sliedēm, lai varētu kustināt. Siltumnīca tiek celta uz 90mm cinkota pamata, vai uz tā pamata, kuru Jūs jau sagatavojāt. Komplektā ir iekļautas detalizētas montāžas instrukcijas.

 

Visas mūsu pārdodamās siltumnīcas, par papildus samaksu, var salikt arī mūsu piedāvātie meistari. Salikšanas dēļ, varat jautāt pa telefonu.

Piegāde

Siltumnīcu Jums piegādāsim tikai pa 20€! Kā arī pērkot siltumnīcu, visu pārējo nopirkto preču piegāde arī iekļauta šajā cenā.

 

Visas siltumnīcas mēs vedam ar savu transportu, tāpēc piegādes laiku var sarunāt. Pirms vedot siltumnīcu, vienmēr piezvanam un pajautājam par piegādes laiku.

Izmērs Platums: 3.08 m, augstums 2 m, garums 4.04 m / 6.04 m / 8.04 m, + 2 m
Konstrukcija 20×40 mm, no abām pusēm cinkota caurule, KRAB sistēma
Pārklājums 4 mm
Pārklājuma konstrukcija Bīdāmā pārklājuma sistēma
Pārklājuma griešana Pārklājums tiek piegādāts 2,1×6 m loksnēs, lapas jāsagriež saskaņā ar norādītājiem izmēriem
Caurumi skrūvēm Caurumi konstrukcijai ir gatavi, urbšana nav nepieciešama
Stiprinājums pie zemes Var komplektēt ar pamatu vai būvēt uz Jūsejā.
Rokturi un slēdzenes Komplektā rokturīši no ārpuses un iekšpuses
Atstarpes starp arkām 1 m
Polikarbonāta savienojums Savienots ar speciālām jostām
Durvis un ventilācijas atveres Komplektā durvis priekšā un aizmugurē, durvju augšā gaisa caurlaides, papildus jumta logi neliekas
Difūza josta un polikarbonāta pabeigšanas profili Komplektā nepieciešamais daudzums
Metāls 1 mm cinkots abās pusēs
Skrūves Cinkotas
Āķi Ir
Iepakojuma Konstrukcijas priekša, gals, loki, sasieti viens ar otru (garums 3,08 m, augstums 2 m, platums 0,15 m), polikarbonāts, kas savīts ruļļos (garums 2,1 m, diametrs ~0,8 m), kaste ar skrūvēm, jostām un citām stiprinājuma detaļām
Instrukcija Ir
Ražotājvalsts Baltkrievija
Ražotājs Botanic
Konstrukcijas grūtība no 1 (viegli) līdz 10(grūti) 6

No customer reviews for the moment.

 
Maksājumu metodes
  • Bankas
    pārskaitījums
  • Nauda