Siltumnīca Botanik premium ar krabju sistēmu

Izmērs:
Platums 3,08 m.
Augstums 2,00 m.
Garums 4,0 m vai pēc izvēles
Rāmis: cinkota caurule 20 × 40 mm, gali metināti.
Arkas: 1,0 m attālumā viens no otra, cietas.
Pārklājums: 4 mm vai 6 mm pašvītņojošs.
KRAB sistēma.

400,00 €
445,00 €
Piegādes termiņš: 2–14 d.d
  • -45,00 €
  • Jauns

Siltumnīca Botanik premium ar krabju sistēmu

Piegādes termiņš: 2–14 d.d
Pieejamība: noliktavā

Izmērs:
Platums 3,08 m.
Augstums 2,00 m.
Garums 4,0 m vai pēc izvēles
Rāmis: cinkota caurule 20 × 40 mm, gali metināti.
Arkas: 1,0 m attālumā viens no otra, cietas.
Pārklājums: 4 mm vai 6 mm pašvītņojošs.
KRAB sistēma.

Izvēlieties garumu
Izvēlieties polikarbonāta pārklājuma biezumu
400,00 €
445,00 €
400,00 €
445,00 €

Tā ir stingrākā arkveida, 3m platuma, siltumnīca, ko mēs pārdodam. Oriģinālās konstrukcijas rāmis ir ļoti stingrs un ilgi dzīvojošs, tam tiek izmantotas cinkotas četrstūra caurules, kurš tiek savienots ar specīaliem Krab sistēmas elementiem. Loki un stiepņi kuru ir pat septiņas rindas, tiek gatavoti no tāda paša blīvuma (20x40mm) četrstūra caurulēm. Šīs siltumnīcas pārklājumam atbalsta platība ir ļoti liela, salīdzinot ar citām siltumnīcām, jo pārklājums guļ ne tikai uz lokiem, bet ari uz sienamajiem stiepņiem, pateicoties Krab sistēmai. Šai siltumnīcai rēķināts apgrūtinājums - 280 kg/m2, kas ir ļoti daudz. Var iemontēt papildus grieztu logus, atveramus ar roku vai automātiski.

Ja jūs plānojat likt uz sava veidotā pamata, nevis uz kājām, lūdzu, informējiet mūs, pasūtot. Būvējot siltumnīcu uz pamata, ir nepieciešamas papildu detaļas.

Konstrukcija

Botanik Premium ar Krab sistēmas siltumnīcas rāmis ir izgatavots no cinkotas 20×20 mm kvadrātveida caurules. Siltumnīcai ir durvis abos galos, durvis ir aprīkotas ar gaisa ventilatoriem ventilācijai. Siltumnīcas priekšējā un aizmugurējā daļa ierodas jau sametinātas, loki ir vienkārši un ir būvēti 1 m attālumā (nenobīstaties, izmantojot Krab sistēmu attālums starp lokiem nav svarīgs).

Šai siltumnīcai pamats nav nepieciešams, jo komplektā nāk kājas, kuras to lieliski nostiprina uz zemes, taču tiem, kas vēlas maksimālu stabilitāte, piedāvājam šai siltumnīcai 90 mm cinkota tērauda pamatu, kuram ir vēl ciešāka piestiprināšana pie zemes, atvieglo siltumnīcas uzbūvi, palielina tās augumu, ļauj ērtāk nopļaut zāli ap to.

Pārklājums

Siltumnīca ir aprīkota ar 4 mm vai 6 mm kanālu polikarbonāta pārklājumu. Pārklājums tiek ražots, izmantojot SABIC (Saūda Arābija) un COVESTRO (Vācija) izejvielas. Itālijas uzņēmuma OMIPA spa iekārtas, tiek izmantotas ražošanai. Visam mūsu piedāvājamam polikarbonātam ir UV aizsardzība. Pārklājumam tiek piedāvāta 10 gadu garantija.

Netieciet apmānīti, bieži gadās, ka ļoti zemu cenu pārdevēji, noklusē par nekvalitatīvu pārklājumu un pārdod siltumnīcas ar sliktas kvalitātes pārklājumu, kas ir jāmaina 1-2 gadu laikā. Gribot to nomainīt uz kvalitatīvu, var samaksāt arī līdz 50 % no siltumnīcas cenas.

Instalācija

Botanik grupas siltumnīcu uzstādīšana ir ļoti vienkārša, tās var uzstādīt ikkatrs. Tā kā priekšējā un aizmugurējā daļa ierodas jau metinātas, un loki ir būvēti starp šīm daļām ir vienkārši, siltumnīcu var uzcelt ļoti īsā laikā. Pārklājums ir piestiprināts ar pašvītņojošām skrūvēm. Siltumnīca pati apstājas uz komplektā nākošam kājām, kuras nonāk zemē. Komplektā ir iekļautas detalizētas montāžas instrukcijas.

Visas mūsu pārdodamās siltumnīcas, par papildus samaksu, var salikt arī mūsu piedāvātie meistari. Salikšanas dēļ, varat jautāt pa telefonu.

Piegāde

Siltumnīcu Jums piegādāsim tikai pa 20€! Kā arī pērkot siltumnīcu, visu pārējo nopirkto preču piegāde arī iekļauta šajā cenā.

 

Visas siltumnīcas mēs vedam ar savu transportu, tāpēc piegādes laiku var sarunāt. Pirms vedot siltumnīcu, vienmēr piezvanam un pajautājam par piegādes laiku.

Izmērs Platums: 3.08 m, augstums: 2 m, garums 4 m / 6 m / 8 m, + 2 m
Konstrukcija 20×40 mm no abām pusēm cinkota caurule, KRAB sistēma
Pārklājums 4 vai 6 mm
Pārklājuma piestiprināšana Pašvītņojošās skrūves, ar gumijām starpā
Pārklājuma griešana Pārklājums tiek piegādāts loksnēs, kuru izmērs ir 2,1 × 6 m, vienu lapu ir nepieciešams sagriezt galiem, ar pārējām tiek pārklāta augša.
Caurumi skrūvēm Konstrukcijas montēšanai visi caurumi ir gatavi. Pārklājums nostiprinās ar pašvītnējošām skrūvēm, tieši metālā (izurbj viegli)
Stiprinājums pie zemes Ir kājas, lai noturēu uz zemes, ir iespējams celt uz pamatiem
Rokturi un slēdzenes Komplektā rokturīši no ārpuses un iekšpuses
Atstarpes starp arkām 1 m
Polikarbonāta savienojums Savieno lapas vienu uz otras
Durvis un ventilācijas atveres Durvis ir priekšā un aizmugurē, durvju augšā ir gaisa atveres.
Difūza josta un polikarbonāta pabeigšanas profili Nav, iegādāties atsevišķi
Metāls 1 mm cinkots no abām pusēm
Skrūves Cinkotas
Āķi Ir
Iepakojuma Konstrukcijas priekša, gals, loki, sasieti viens ar otru (garums 3 m, augstums 2 m, platums 0,15 m), polikarbonāts, kas savīts ruļļos (garums 2,1 m, diametrs ~0,8 m), kaste ar skrūvēm un citām stiprinājuma detaļām
Instrukcija Ir
Ražotājvalsts Baltkrievija
Ražotājs Botanic
Konstrukcijas grūtība no 1 (viegli) līdz 10(grūti) 3

No customer reviews for the moment.

 
Maksājumu metodes
  • Bankas
    pārskaitījums
  • Nauda