Siltumnīca Botanik premium ar krabju sistēmu
Piegādes termiņš: 2–14 d.d
Garantija pircējam
 • 10 gadu garantija polikarbonātam.
 • Siltumnīcai 3 gadu garantija.
 • Out-of-Stock

Siltumnīca Botanik premium ar krabju sistēmu

Piegādes termiņš: 2–14 d.d
Garantija pircējam
 • 10 gadu garantija polikarbonātam.
 • 3 metų garantija šiltnamiui.
Pieejamība: noliktavā
Produkta atsauce: SOD46744

Izmērs:
Platums 3,08 m.
Augstums 2,00 m.
Garums 4,0 m vai pēc izvēles
Rāmis: cinkota caurule 20 × 40 mm, gali metināti.
Arkas: 1,0 m attālumā viens no otra, cietas.
Pārklājums: 4 mm vai 6 mm pašvītņojošs.
KRAB sistēma.

515,00 €
Out-of-Stock


Tā ir stingrākā arkveida, 3m platuma, siltumnīca, ko mēs pārdodam. Oriģinālās konstrukcijas rāmis ir ļoti stingrs un ilgi dzīvojošs, tam tiek izmantotas cinkotas četrstūra caurules, kurš tiek savienots ar specīaliem Krab sistēmas elementiem. Loki un stiepņi kuru ir pat septiņas rindas, tiek gatavoti no tāda paša blīvuma (20x40mm) četrstūra caurulēm. Šīs siltumnīcas pārklājumam atbalsta platība ir ļoti liela, salīdzinot ar citām siltumnīcām, jo pārklājums guļ ne tikai uz lokiem, bet ari uz sienamajiem stiepņiem, pateicoties Krab sistēmai. Šai siltumnīcai rēķināts apgrūtinājums - 280 kg/m2, kas ir ļoti daudz. Var iemontēt papildus grieztu logus, atveramus ar roku vai automātiski.

Ja jūs plānojat likt uz sava veidotā pamata, nevis uz kājām, lūdzu, informējiet mūs, pasūtot. Būvējot siltumnīcu uz pamata, ir nepieciešamas papildu detaļas.

Konstrukcija

Botanik Premium ar Krab sistēmas siltumnīcas rāmis ir izgatavots no cinkotas 20×20 mm kvadrātveida caurules. Siltumnīcai ir durvis abos galos, durvis ir aprīkotas ar gaisa ventilatoriem ventilācijai. Siltumnīcas priekšējā un aizmugurējā daļa ierodas jau sametinātas, loki ir vienkārši un ir būvēti 1 m attālumā (nenobīstaties, izmantojot Krab sistēmu attālums starp lokiem nav svarīgs).

Šai siltumnīcai pamats nav nepieciešams, jo komplektā nāk kājas, kuras to lieliski nostiprina uz zemes, taču tiem, kas vēlas maksimālu stabilitāte, piedāvājam šai siltumnīcai 90 mm cinkota tērauda pamatu, kuram ir vēl ciešāka piestiprināšana pie zemes, atvieglo siltumnīcas uzbūvi, palielina tās augumu, ļauj ērtāk nopļaut zāli ap to.

Pārklājums

Siltumnīca ir aprīkota ar 4 mm vai 6 mm kanālu polikarbonāta pārklājumu. Pārklājums tiek ražots, izmantojot SABIC (Saūda Arābija) un COVESTRO (Vācija) izejvielas. Itālijas uzņēmuma OMIPA spa iekārtas, tiek izmantotas ražošanai. Visam mūsu piedāvājamam polikarbonātam ir UV aizsardzība. Pārklājumam tiek piedāvāta 10 gadu garantija.

Netieciet apmānīti, bieži gadās, ka ļoti zemu cenu pārdevēji, noklusē par nekvalitatīvu pārklājumu un pārdod siltumnīcas ar sliktas kvalitātes pārklājumu, kas ir jāmaina 1-2 gadu laikā. Gribot to nomainīt uz kvalitatīvu, var samaksāt arī līdz 50 % no siltumnīcas cenas.

Instalācija

Botanik grupas siltumnīcu uzstādīšana ir ļoti vienkārša, tās var uzstādīt ikkatrs. Tā kā priekšējā un aizmugurējā daļa ierodas jau metinātas, un loki ir būvēti starp šīm daļām ir vienkārši, siltumnīcu var uzcelt ļoti īsā laikā. Pārklājums ir piestiprināts ar pašvītņojošām skrūvēm. Siltumnīca pati apstājas uz komplektā nākošam kājām, kuras nonāk zemē. Komplektā ir iekļautas detalizētas montāžas instrukcijas.

Visas mūsu pārdodamās siltumnīcas, par papildus samaksu, var salikt arī mūsu piedāvātie meistari. Salikšanas dēļ, varat jautāt pa telefonu.

Piegāde

Visas siltumnīcas mēs vedam ar savu transportu, tāpēc piegādes laiku var sarunāt. Pirms vedot siltumnīcu, vienmēr piezvanam un pajautājam par piegādes laiku.

Konstrukcijas tips: Metināti (daļēji samontēti)
Veidlapa: Izliekts
Izmērs: Platums: 3.08 m, augstums: 2 m, garums 4 m / 6 m / 8 m, + 2 m
Pārklājuma stiprinājums: Pašvītņojošās skrūves, ar gumijām starpā
Celtniecība: 20×40 mm no abām pusēm cinkota caurule, KRAB sistēma
Danga: 4 vai 6 mm
Pārklājuma griešana: Pārklājums tiek piegādāts loksnēs, kuru izmērs ir 2,1 × 6 m, vienu lapu ir nepieciešams sagriezt galos, pārējās ir pārklātas uz augšu.
Caurumi skrūvēm: Visas caurumi ir gatavi konstrukcijas montāžai. Pārklājumi, kas piestiprināti ar pašvītņojošām skrūvēm, tieši pie metāla (viegli urbj)
Zemējums: Ir kājas stiprināšanai pie zemes, var uzbūvēt uz pamatiem
Rokturi un slēdzenes: Komplektā rokturīši no ārpuses un iekšpuses
Atstarpes arkas: 1m
Durvis un ventilācijas atveres: Komplektā ar priekšējām un aizmugurējām durvīm, gaisa atverēm durvju augšdaļā.
Difūzijas lentes un polikarbonāta apdares profili: Nav, nopērkams atsevišķi
Metāls: 1 mm cinkots abās pusēs
Skrūves: Cinkots
Āķi: Tur ir
Iepakojums: Konstrukcijas priekšpuse un aizmugure, arkas, savstarpēji savienotas (garums 3 m, augstums 2 m, platums 0,15 m), ruļļā velmēts polikarbonāts (garums 2,1 m, diametrs ~ 0,8 m), kaste ar skrūvēm un cits stiprinājums informācija
Instrukcija: Tur ir
Montāžas grūtības (no 1 līdz 10 grūti): 3

Reviews

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Maksājumu metodes
 • Siltumnicucentrs.lv SwedBank
 • Siltumnicucentrs.lv Seb
 • Siltumnicucentrs.lv Luminor
 • Siltumnicucentrs.lv Citadele
 • Siltumnicucentrs.lv Revolute
 • Siltumnicucentrs.lv PayPal
 • Siltumnicucentrs.lv MasterCard
 • Siltumnicucentrs.lv Visa
 • Siltumnicucentrs.lv Bankas Bankas
  pārskaitījums
 • Siltumnicucentrs.lv Nauda Nauda