Siltumnīca Botanik Light
285,00 €
370,00 €
Piegādes termiņš: 2–14 d.d
Garantija pircējam
  • 10 gadu garantija polikarbonātam.
  • 2 gadu garantija siltumnīcai.
  • -85,00 €

Siltumnīca Botanik Light

Piegādes termiņš: 2–14 d.d
Garantija pircējam
  • 10 gadu garantija polikarbonātam.
  • 2 gadu garantija siltumnīcai.
Pieejamība: noliktavā
Izvēlieties garumu
Izvēlieties polikarbonāta pārklājuma biezumu
285,00 €
370,00 €
285,00 €
370,00 €

Or
Pasūtīt tūlīt

Tā ir vislētākā siltumnīca 20x40 cauruļu. Konstrukcija kā arī citu arkveida siltumnīcu jau sametināta, tāpēc tā ir stingra un viegli uzceļama siltumnīca. Ideāls variants tiem, kas meklē lētu, bet stingru siltumnīcu.

 

Kādēļ lēta? Parastāki rokturi, lētākas iesaiņošanas vielas, vieglāka konstrukcija. Papilus rekomendējam iegādāties difuzo jostu, polikarbonāta aizsardzībai no zaļuma.

 

Konstrukcija

Botanik Light siltumnīcas rāmis ir izgatavots no cinkotas 20×40 mm kvadrātveida caurules.  Siltumnīcai ir durvis abos siltumnīcas galos, durvis ir aprīkotas ar gaisa ventilatoriem ventilācijai. Šai siltumnīcai pamats nav nepieciešams, jo tai komplektācijā ir kājas, kuras to lieliski nostiprina uz zemes. Siltumnīcas priekšējā un aizmugurējā daļa ierodas jau metinātas, loki ir vienkārši un būvēti attālumā 0,67 m.  Der universāls jumts.

 

Pārklājums

Siltumnīcas komplektācijā ietilpst 4 mm vai 6 mm kanālu polikarbonāta pārklājums. Pārklājums tiek ražots, izmantojot SABIC (Saūda Arābija) un COVESTRO (Vācija) izejvielas. Ražošanai tiek izmantotas Itālijas uzņēmuma OMIPA spa iekārtas. Viss mūsu pārdotais polikarbonāts ir ar UV aizsardzību. Pārklājumam tiek dota 10 gadu garantija.

Netieciet apmānīti, bieži gadās, ka ļoti zemu cenu pārdevēji, noklusē par nekvalitatīvu pārklājumu un pārdod siltumnīcas ar sliktas kvalitātes pārklājumu, kas ir jāmaina 1-2 gadu laikā. Gribot to nomainīt uz kvalitatīvu, var samaksāt arī līdz 50 % no siltumnīcas cenas.

Instalācija

Botanik siltumnīcu uzstādīšana ir ļoti vienkārša. Tā kā priekšējās un aizmugurējās daļas ierodas jau metinātas, un loki būvēti starp šīm daļām ir vienkārši, siltumnīca ir uzceļama ļoti īsā laikā. Pārklājums ir piestiprināts ar pašvītņojošām skrūvēm. Siltumnīca pati apstājas uz komplektā nākošam kājām, kuras nonāk zemē. Komplektā ir iekļautas detalizētas montāžas instrukcijas.

Visas mūsu pārdodamās siltumnīcas, par papildus samaksu, var salikt arī mūsu piedāvātie meistari. Salikšanas dēļ, varat jautāt pa telefonu.

Piegāde

Siltumnīcu Jums piegādāsim tikai pa 20€! Kā arī pērkot siltumnīcu, visu pārējo nopirkto preču piegāde arī iekļauta šajā cenā.

 

Visas siltumnīcas mēs vedam ar savu transportu, tāpēc piegādes laiku var sarunāt. Pirms vedot siltumnīcu, vienmēr piezvanam un pajautājam par piegādes laiku.

Konstrukcijas tips: Metināti (daļēji samontēti)
Veidlapa: Izliekts
Izmērs: Platums - 3 m, augstums - 2 m, garums -3,94; 5,90; 7,86; 9,82; +2.. m
Pārklājuma stiprinājums: Pašvītņojošās skrūves ar gumijas blīvējumiem
Celtniecība: 20×40 mm no abām pusēm cinkota caurule
Danga: 4 vai 6 mm
Pārklājuma griešana: Pārklājums tiek piegādāts loksnēs, kuru izmērs ir 2,1 × 6 m, vienu lapu ir nepieciešams sagriezt galos, pārējās ir pārklātas uz augšu.
Caurumi skrūvēm: Visas caurumi ir gatavi konstrukcijas montāžai. Pārklājumi, kas piestiprināti ar pašvītņojošām skrūvēm, tieši pie metāla (viegli urbj)
Zemējums: Ir kājas stiprināšanai pie zemes, var uzbūvēt uz pamatiem
Rokturi un slēdzenes: Ietver durvju un ventilācijas atveru slēdzenes
Atstarpes arkas: 0,67 m
Polikarbonāta savienošana: Pievienojieties, atstājot lapas viena virs otras
Durvis un ventilācijas atveres: Komplektā ar priekšējām un aizmugurējām durvīm, gaisa atverēm durvju augšdaļā.
Difūzijas lentes un polikarbonāta apdares profili: Nav, nopērkams atsevišķi
Metāls: 0,7 mm, cinkots no abām pusēm
Skrūves: Cinkots
Izgatavošanas valsts: Baltkrievija
Ražotājs: Botanik
Montāžas grūtības (no 1 līdz 10 grūti): 2

No customer reviews for the moment.

 
Maksājumu metodes
  • Bankas
    pārskaitījums
  • Nauda