Siltumnīca Botanik Light
285,00 €
370,00 €
Piegādes termiņš: 2–14 d.d
  • -85,00 €
  • Jauns

Siltumnīca Botanik Light

Piegādes termiņš: 2–14 d.d
Pieejamība: noliktavā
Izvēlieties garumu
Izvēlieties polikarbonāta pārklājuma biezumu
285,00 €
370,00 €
285,00 €
370,00 €

Tā ir vislētākā siltumnīca 20x40 cauruļu. Konstrukcija kā arī citu arkveida siltumnīcu jau sametināta, tāpēc tā ir stingra un viegli uzceļama siltumnīca. Ideāls variants tiem, kas meklē lētu, bet stingru siltumnīcu.

 

Kādēļ lēta? Parastāki rokturi, lētākas iesaiņošanas vielas, vieglāka konstrukcija. Papilus rekomendējam iegādāties difuzo jostu, polikarbonāta aizsardzībai no zaļuma.

 

Konstrukcija

Botanik Light siltumnīcas rāmis ir izgatavots no cinkotas 20×40 mm kvadrātveida caurules.  Siltumnīcai ir durvis abos siltumnīcas galos, durvis ir aprīkotas ar gaisa ventilatoriem ventilācijai. Šai siltumnīcai pamats nav nepieciešams, jo tai komplektācijā ir kājas, kuras to lieliski nostiprina uz zemes. Siltumnīcas priekšējā un aizmugurējā daļa ierodas jau metinātas, loki ir vienkārši un būvēti attālumā 0,67 m.  Der universāls jumts.

 

Pārklājums

Siltumnīcas komplektācijā ietilpst 4 mm vai 6 mm kanālu polikarbonāta pārklājums. Pārklājums tiek ražots, izmantojot SABIC (Saūda Arābija) un COVESTRO (Vācija) izejvielas. Ražošanai tiek izmantotas Itālijas uzņēmuma OMIPA spa iekārtas. Viss mūsu pārdotais polikarbonāts ir ar UV aizsardzību. Pārklājumam tiek dota 10 gadu garantija.

Netieciet apmānīti, bieži gadās, ka ļoti zemu cenu pārdevēji, noklusē par nekvalitatīvu pārklājumu un pārdod siltumnīcas ar sliktas kvalitātes pārklājumu, kas ir jāmaina 1-2 gadu laikā. Gribot to nomainīt uz kvalitatīvu, var samaksāt arī līdz 50 % no siltumnīcas cenas.

Instalācija

Botanik siltumnīcu uzstādīšana ir ļoti vienkārša. Tā kā priekšējās un aizmugurējās daļas ierodas jau metinātas, un loki būvēti starp šīm daļām ir vienkārši, siltumnīca ir uzceļama ļoti īsā laikā. Pārklājums ir piestiprināts ar pašvītņojošām skrūvēm. Siltumnīca pati apstājas uz komplektā nākošam kājām, kuras nonāk zemē. Komplektā ir iekļautas detalizētas montāžas instrukcijas.

Visas mūsu pārdodamās siltumnīcas, par papildus samaksu, var salikt arī mūsu piedāvātie meistari. Salikšanas dēļ, varat jautāt pa telefonu.

Piegāde

Siltumnīcu Jums piegādāsim tikai pa 20€! Kā arī pērkot siltumnīcu, visu pārējo nopirkto preču piegāde arī iekļauta šajā cenā.

 

Visas siltumnīcas mēs vedam ar savu transportu, tāpēc piegādes laiku var sarunāt. Pirms vedot siltumnīcu, vienmēr piezvanam un pajautājam par piegādes laiku.

Izmērs Platums: 3,08 m, augstums: 2 m, garums: 3,94; 5,90; 7,86; 9,82; +2. + 2. M
Konstrukcija 20×40 mm no abām pusēm cinkota caurule
Pārklājums 4 vai 6 mm
Pārklājuma piestiprināšana Pašvītnējošās skrūves ar gumijas starpiem
Pārklājuma griešana Pārklājums tiek piegādāts loksnēs, kuru izmērs ir 2,1 × 6 m, vienu lapu ir nepieciešams sagriezt galiem, ar pārējām tiek pārklāta augša.
Caurumi skrūvēm Konstrukcijas montēšanai visi caurumi ir gatavi. Pārklājums nostiprinās ar pašvītnējošām skrūvēm, tieši metālā (izurbj viegli)
Stiprinājums pie zemes Ir kājas, lai noturēu uz zemes, ir iespējams celt uz pamatiem
Rokturi un slēdzenes Iekļautas durvju un ventilācijas slēdzenes
Atstarpes starp arkām 0,67 m
Polikarbonāta savienojums Savienojas liekot lapas viena uz otras
Durvis un ventilācijas atveres Komplektā priekšējās un aizmugurējās durvis, gaisa atveres durvju augšdaļā.
Difūza josta un polikarbonāta pabeigšanas profili Nav, noperkāms atsevišķi
Metāls 0,7 mm cinkots no abām pusēm
Skrūves Cinkotas
Āķi Ir
Iepakojuma Konstrukcijas priekša, gals, loki, sasieti viens ar otru (garums 3 m, augstums 2 m, platums 0,15 m), polikarbonāts, kas savīts ruļļos (garums 2,1 m, diametrs ~0,8 m), kaste ar skrūvēm un citām stiprinājuma detaļām
Instrukcija Ir
Ražotājvalsts Baltkrievija
Ražotājs Botanik
Konstrukcijas grūtība no 1 (viegli) līdz 10(grūti) 2

No customer reviews for the moment.

 
Maksājumu metodes
  • Bankas
    pārskaitījums
  • Nauda